Povlakování velkoobjemových sérií a spojovacího materiálu

Designové povlaky • Funkční teflonové povlaky (kluzné, antikorozní)

Efektivní aplikace povrchové úpravy

Nanášíme dekorativní nebo funkční povlaky na velkoobjemové série menších dílců nebo spojovací materiál. Díky našim zkušenostem v oblasti povrchových úprav vám dokážeme navrhnout řešení na míru.

Povlaky dokážeme nanést na nejrůznější povrchy: plasty (ABS, PC, PS, PET, PA, PP), kovy (také poniklované) i přírodní produkty (dřevo, roh, perla). Nejčastěji se jedná o propisky a jiné psací potřeby, kování, knoflíky, tlačítka, patentky apod.

Díky technologii počítačem řízeného hromadného nanášení se jedná o cenově efektivní metodu aplikace povlaků vysoké kvality. Dílce není nutné připevňovat, čímž se eliminují dotykové body nebo stopy po zavěšení.

Teflonování spojovacího materiálu

Poteflonovaný spojovací materiál se běžně používá v náročných podmínkách, kde je nutná vysoká ochrana proti korozi nebo je potřeba zajistit tzv. "suché mazání" (kluznost bez použití maziv, které zajišťuje snadné šroubování i uvolňování bez zadrhávání).

Aplikace teflonového povlaku (PTFE) přinese spojovacímu materiálu lepší vlastnosti. Především jde o delší životnost, odolnost proti korozi a nižší koeficient tření.

Povlakujte efektivně velké série dílců nebo spojovací materiál

Povlakujte efektivně velké série dílců nebo spojovací materiál

Jak se s námi spojíte?