Kontaktujte nás

Adresy • Mobilní čísla • E-maily

BALTRO CZ

BALTRO GROUP, a.s.

Sídlo:
Ovocný trh 572/11, 110 00 Praha 1

Provozovna, výroba:
Libníč 165, 37371 Rudolfov

IČ: 08672318, DIČ: CZ08672318

Datová schránka: gjno6c

info@baltro.cz

 

Náš tým

Bc. Lukáš Kraus
Statutární ředitel

Robotizace, strojní výroba

CZ, EN, ES

+420 774060539

kraus@baltro.cz

Ing. Marcel Trochta
Obchod, výroba

Povrchové úpravy

CZ, EN, PL

+420 722420199

trochta@baltro.cz

Roman Baloun
Obchod, výroba

Robotizace, strojní výroba

CZ, DE, EN

+420 777660012

baloun@baltro.cz

Bc. Jiří Studnička
Obchodní manager

Povrchové úpravy

CZ, EN

+420 601104401

studnicka@baltro.cz

Eva Kiss
Logistika

CZ, EN, DE

+420 702033169

kiss@baltro.cz


Vít Leitgeb
Vedoucí konstrukčního oddělení

Robotizace, strojní výroba

CZ, EN

+420 775040349

leitgeb@baltro.cz

 

BALTRO PL

Baltro Sp. z o.o.
ul Piłsudskiego 14
43-502 Czechowice-Dziedzice
Polsko
NIP 6521731732 / REGON: 366060257

www.baltro.pl


 

Náš tým

Sebastian Jurga
Obchodní manager

PL, EN

+48 791043023

jurga@baltro.pl

Ing. Marcel Trochta
Jednatel, obchod, výroba

CZ, EN, PL

+420 722420199

trochta@baltro.cz