Antibakteriální povrchová úprava M-Line Microfree

M-Line Microfree

Antibakteriální povrchová úprava

Bakterie, viry, houby nebo řasy se uchycují a dále množí na nejrůznějších materiálech mnoho hodin až dnů. Výskyt těchto škodlivých mikroorganismů na površích, které jsou v kontaktu s lidskou pokožkou, zvyšuje riziko nákazy nejrůznějšími nemocemi.

Abychom tomuto přenosu na člověka zabránili nebo jej alespoň maximálně omezili, nabízíme vám možnost využití speciální povrchové úpravy - antibakteriálního povrchu např. na kliky, madla, nástroje, stoly apod.

Inovativní povrchová úprava M-Line Microfree zabraňuje přichycení i následnému množení škodlivých mikroorganismů na svém povrchu. Díky obsahu stříbra v celé tloušťce povlaku je zaručena dlouhodobá antibakteriální funkce. Povlak ničí 99,9% bakterií (testováno nezávislou laboratoří vůči E.Coli a Bacillus subtilis).

Využití antibakteriálního povlaku je široké: klimatizace, laboratorní vybavení, veřejná doprava, potravinářství, veřejné budovy, nemocnice atd. Povrchovou úpravu M-Line Microfree dokážeme aplikovat na nejrůznější dílce a v jakékoliv RAL barvě.